Muayene ve Tedavi Süreci

Hasta Kabul

Şubelerimize geldiğinizde kimlik bilgilerinize göre HBYS (Hastane Bilgi Yönetim Sistemi) üzerinden size kayıt açılacaktır.Kamu Sigortaları; SGK çatısı altında birleşen; Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK), Bağ-Kur, Emekli Sandığı, Aylık prime dayalı Genel Sağlık Sigortası (GSS) kapsamında ve 12-75 yaş aralığında iseniz kayıt işleminizden önce avuç içi damar izi okunması ya da daha önce okunmuş ise doğrulama işleminin yapılarak sağ ve sol elinize ait avuç içi damar izinin T.C. Kimlik numaranızla eşleştirilmesi gerekmektedir. Bu işlem sonrası kimlik bilgilerinize göre HBYS programında kaydınız açılacaktır Kaydınız açılırken vermiş olduğunuz kişisel ve iletişim bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.

Provizyon onayı alınamaması durumunda verilen hizmetin bedeli cari fiyatlarımız üzerinden sizden tahsil edilecektir. Onay alınamaması durumunda muayene için geçerli olan bu durum muayene sonrası ileri tetkik istenmesi durumunda da geçerli olup tetkiklerden de ücret alınacaktır.

Biyometrik Kimlik Doğrulama ile ilgili ayrıntılı bilgi için linki tıklayınız.

Anlaşmalı olduğumuz Özel Sağlık Sigortası olan hastalarımızın muayene ve tetkikleri için bağlı bulunan özel sağlık sigortasından provizyon alınmaktadır. Onay vermemesi durumunda anlaşmalı fiyatlardan hizmet bedeli yine sizden tahsil edilmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz Kurumlar'dan gelen hastalarımız kurum kimlik kartı veya kurum tarafından verilen sevk kâğıdı ile gelmelidirler. Kurum ile yapılmış olan anlaşmanın içeriğine göre ödeme şekli ve uygulamalar ilgili birimlerdeki personellerimiz tarafından sizlere detaylı olarak anlatılacaktır.

Kayıt esnasında bağlı olduğunuz sosyal güvencenize göre (Sosyal Güvenlik Kurumu, Özel Sağlık Sigortası, Anlaşmalı Kurum vs.) katılım payı ve hizmet bedeli sizden tahsil edilmektedir. Özel olarak gelen hastalar Troyagöz cari fiyatlar üzerinden değerlendirmeye alınacaktır. İlgili birimlerdeki personellerimiz tarafından öğrenmek istediğiniz bilgiler ve ücretler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kayıt işlemlerinizin tamamlanmasının ardındanyetkili personelimiz tarafından muayene öncesi hazırlık süreçlerinin (göz tansiyonu ve göz numaralarının ölçüm işlemlerinin) gerçekleştirilmesi için yönlendirileceksiniz.